•• Επισκεφθείτε τον ιστότοπο των αποφοίτων μας: alumni-dima.upatras.gr  και στείλτε μας την προσωπική σας ιστορία! ••

ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΤΙΤΛΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ/ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2024

Σας ενημερώνουμε ότι η τελετή απονομής Μεταπτυχιακών Τίτλων Σπουδών θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 25-07-2024 στις 9:30 π.μ.. στο Αμφιθέατρο Ι-1 του Συνεδριακού και Πολιτιστικού Κέντρου του Πανεπιστημίου Πατρών (στο Ρίον) .

Επισημαίνεται ότι η συμμετοχή στην τελετή ορκωμοσίας είναι αναγκαία προϋπόθεση για την χορήγηση του Μεταπτυχιακού Τίτλου Σπουδών (σύμφωνα με τον Κανονισμό λειτουργίας του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών του Τμήματος) και δικαίωμα συμμετοχής έχουν όσοι έχουν υποβάλλει στην Γραμματεία την σχετική αίτηση.
Οι μεταπτυχιακοί απόφοιτοι που αδυνατούν να παρευρεθούν στην παραπάνω τελετή ορκωμοσίας, θα συμμετέχουν κατόπιν υποβολής αίτησης σε επόμενη ορκωμοσία.
Επισυνάπτονται ΟΔΗΓΙΕΣ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ